II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и предоставяне на комплексна услуга за монтаж и съхраняване след сезонна смяна на автомобилни гуми на служебни автомобили собственост на ДФ „Земеделие”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на обществената поръчка е доставка на нови автомобилни гуми, извършване на монтаж, демонтаж, баланс и съхранението им за автомобили, собственост на възложителя. Поръчката включвя две обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Доставка и предоставяне на комплексна услуга за монтаж и съхраняване след сезонна смяна на автомобилни гуми на служебни автомобили собственост на ДФ „Земеделие” в градовете от Северна България“ и Обособена позиция № 2: „Доставка и предоставяне на комплексна услуга за монтаж и съхраняване след сезонна смяна на автомобилни гуми на служебни автомобили собственост на ДФ „Земеделие” в градовете от Южна България“.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и предоставяне на комплексна услуга за монтаж и съхраняване след сезонна смяна на автомобилни гуми на служебни автомобили собственост на ДФ „Земеделие” в градовете от Северна България“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на нови автомобилни гуми, извършване на монтаж, демонтаж, баланс и съхранението им за автомобили, собственост на възложителя с място за изпълнение гр. Видин, гр. Враца, гр. Монтана, гр. Плевен, гр. Ловеч, гр. В. Търново, гр. Търговище, гр. Русе, гр. Силистра, гр. Разград, гр. Добрич, гр. Варна, гр. Габрово и гр. Шумен. Доставката на нови автомобилни гуми (зимни и летни) е с прогнозно количество 320 броя, услуги по монтаж, демонтаж, баланс на автомобилни гуми за 194 автомобила и съхраняване на автомобилните гуми след сезонната им смяна (т.нар услуга „хотел за гуми”) с приблизително количество на гуми за съхранение – 800 бр.
„Доставка и предоставяне на комплексна услуга за монтаж и съхраняване след сезонна смяна на автомобилни гуми на служебни автомобили собственост на ДФ „Земеделие” в градовете от Южна България“
Los-Nr.: 2
Доставка на нови автомобилни гуми, извършване на монтаж, демонтаж, баланс и съхранението им за автомобили, собственост на възложителя с място за изпълнение гр. София (вкл. Централно Управление, София град и София област), гр. Перник, гр. Кюстендил, гр. Благоевград, гр. Пазарджик, гр. Пловдив, гр. Смолян, гр. Ст. Загора, гр. Сливен, гр. Хасково, гр. Ямбол, гр. Бургас и гр. Кърджали. Доставката на нови автомобилни гуми (зимни и летни) е с прогнозно количество 600 броя, услуги по монтаж, демонтаж, баланс на автомобилни гуми за 328 автомобили и съхраняване на автомобилните гуми след сезонната им смяна (т.нар услуга „хотел за гуми”) с приблизително количество на гуми за съхранение – 1200 бр.