Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Consumabile pentru programul de implantare stimulatoare si defibrilatoare cardiace
Număr de referinţă: 4208498/2022/130
II.1.2)Cod CPV principal33182210 Stimulator cardiac
II.1.4)Descriere succintă:
- CONSUMABILE PENTRU PROGRAMUL DE IMPLANTARE STIMULARE SI DEFIBRILATOARE CARDIACE (9 LOTURI) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Kit introducator peel-away
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33182210 Stimulator cardiac
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Defibrilator cardiac bicameral tip A
Lot nr.: 8
Stimulator cardiac bicameral tip B
Lot nr.: 5
Defibrilator cardiac unicameral tip B
Lot nr.: 7
Stimulator cardiac bicameral tip A
Lot nr.: 4
Defibrilator cardiac unicameral tip A
Lot nr.: 6
Stimulator cardiac unicameral tip A
Lot nr.: 2
Stimulator cardiac unicameral tip B
Lot nr.: 3
Defibrilator cardiac bicameral tip B
Lot nr.: 9