Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
2 db e-busz adásvétele
Número de referencia: EKR000706562019
II.1.2)Código CPV principal
34121400 Autobuses de plataforma rebajada
II.1.4)Breve descripción:
Adásvételi szerződés IKOP-3.2.0-15-2016-0002 azonosító számú projekt keretében, alacsonypadlós, kizárólag elektromos hajtással rendelkező, midi autóbusz beszerzése, üzembe helyezése, valamint az autóbuszhoz szükséges töltőoszlop szállítása és üzembe helyezése, és kapcsolódó képzés tekintetében.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 1.00 HUF
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
31158000 Cargadores
34121000 Autobuses y autocares
34121100 Autobuses de servicio público
79632000 Servicios de formación de personal
II.2.4)Descripción del contrato:
Adásvételi szerződés IKOP-3.2.0-15-2016-0002 azonosító számú projekt keretében, 2 db alacsonypadlós, kizárólag elektromos hajtással rendelkező, midi autóbusz beszerzése és üzembe helyezése, autóbuszonként 1 db éjszakai töltőoszlop beszerzése, üzembe helyezése, valamint 1 db gyors töltőoszlop beszerzése és üzembe helyezése, továbbá a kapcsolódó szolgáltatások (így különösen, de nem kizárólag átadás, telepítés, oktatás) ellátása.
Ajánlattevő feladata a leszállításra került autóbuszba a dinamikus utas-tájékoztató rendszer és jegyérvényesítő rendszer beszerzése, beépítése és a meglévő rendszerekhez való integrálása.
Az új, városi körülmények között üzemeltetendő, egyszintes, alacsonypadlós midi, városi (M3/I.osztályú) menetrend szerinti személyszállításra alkalmas, elektromos üzemű, 2 tengelyes autóbusz ajánlatkérő telephelyére szállítása dokumentációkkal együtt. A jármű forgalomba helyezése az Ajánlatkérő nevére, az előírt engedélyek beszerzése, a kezelőszemélyzet betanítása és a szerződés szerinti szolgáltatások nyújtása, a jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
A jármű feleljen meg a forgalomba helyezésük pillanatában érvényes, rájuk vonatkozó összes magyar jogszabálynak, UN ECE (ECE-UNO) szabványoknak, a vonatkozó EEC előírásoknak, kiemelten az alább felsoroltaknak, valamint egyéb, a műszaki leírásban megemlített különleges előírásoknak.
Az autóbusz kivitele feleljen meg a szállítás időpontjában Magyarországon érvényes gépjármű előírásoknak (különös tekintettel a mindenkor hatályos 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM és 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben foglaltaknak és a 661/2009/EK 107 irányelvnek). Rendelkezzen olyan Európai Unióban kiadott érvényes típusengedéllyel illetve típusbizonyítvánnyal, melyet a Nemzeti Közlekedési Hatóság, vagy annak jogelődje, illetve jogutódja elfogadott. A típusbizonyítvány másolatát legkésőbb a jármű átadását megelőzően 30 nappal Ajánlatkérőnek át kell adni.
A jármű korszerű, egyszintes, alacsonypadlós, az utasajtónál lépcső nélküli kialakítású, kéttengelyes midi, tipikusan városi körülmények között (úthálózat, utasterhelés, forgalmi átlagsebesség, domborzati viszonyok, az ajtó a menetirány szerinti jobb oldalon helyezkedjen el stb.) használható, kerekesszékkel közlekedő utasok fel- és leszállására is alkalmas, városi közforgalmú személyszállító autóbusz konstrukciójú legyen. Továbbá az autóbusz utastéri és vezetőtéri légkondicionáló berendezéssel szerelt legyen.
Alapfeltétel, hogy a járművet korábban sehol nem helyezték forgalomba és az alvázszámból azonosítható legyen annak gyártási éve.
Alapvető geometriai jellemzők:
— Hosszúság: 5 800 mm–8 800 mm
— Szélesség: legfeljebb 2 550 mm
— Magasság: legfeljebb 3 500 mm
— Fix utasülések száma: legalább 8 db
— Utaskapacitás (4 fő/m2): legalább 14 fő
— Teljesítményigénye legalább: 7 kW/t az össztömegre vonatkoztatva
— Minimális hatótávolság: 120 km
— Alacsony belépő-magasságú, alacsonypadlós
— Járóközi belmagasság: az ENSZ-EGB 107. előírásnak megfelelően
— Ajtónyílás szélesség: a jogszabályi előírásoknak megfelelően,
— Legalább 1 darab mozgáskorlátozottak számára kialakított hellyel rendelkezzen.