Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лабораторни консумативи и реактиви за нуждите на ДКЦ «Свети Георги» ЕООД – Пловдив по 3 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката е разделена на 3 обособени позиции, както следва
1. ОП № 1 Доставка на реактиви и консумативи за Затворена и отворена система за вземане на кръв. - конкретизирана по номенклатури съгласно техническа спецификация.
2. ОП № 2 Доставка на реактиви и консумативи съвместими с апарат SMART LYTE PLUS или еквивалентно- конкретизирана по номенклатури съгласно техническа спецификация.
3. ОП № 3 Доставка на реактиви и консумативи съвместими с апарат MAGLUMI 600 или еквивалентно- конкретизирана по номенклатури съгласно техническа спецификация.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на реактиви и консумативи за Затворена и отворена система за вземане на кръв
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на реактиви и консумативи за Затворена и отворена система за вземане на кръв. - конкретизирана по номенклатури съгласно техническа спецификация.Оферти могат да се подават само комплексно за всички номенклатури, включени в обособената позиция. Не оферирането за част от позицията е основание за отстраняване на участника