Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centrálne obstarávanie výpočtovej techniky
Referenznummer der Bekanntmachung: 4/2020/DNS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS je nákup prenosných počítačov, pevných počítačov, pracovných staníc, plochých monitorov, dotykových monitorov, dokovacích staníc, klávesníc, myší, tašiek na prenosné počítače a zabezpečenie technickej podpory. Predmetom zákaziek tiež bude nákup tabletových počítačov a príslušenstva, dátových nosičov, externých pevných diskov, externých napaľovačiek CD/DVD, USB kľúčov.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
30213000 Personalcomputer
30213300 Tischcomputer
30214000 Arbeitsplätze
30231300 Bildschirme
30231310 Flachbildschirme
30231320 Tastbildschirme
30232000 Peripheriegeräte
30236000 Diverse Computerausrüstungen
30237000 Teile und Zubehör für Computer
30237100 Teile für Computer
30237200 Computerzubehör
30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
71356300 Technische Unterstützung
30213200 Tablettcomputer
30237450 Grafiktabletts
30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner
30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten
30233151 CD-Leser und/oder -Brenner
30233152 DVD-Leser und/oder -Brenner
30234300 CDs (Compact Disks)
30234400 DVDs (Digital Versatile Disks)
30234500 Arbeitsspeichermedien
30234600 Flashspeicher
30233100 Computerspeichereinheiten
30234000 Speichermedien
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude nákup prenosných počítačov, pevných počítačov, pracovných staníc, plochých monitorov, dotykových monitorov, dokovacích staníc, klávesníc, myší, tašiek na prenosné počítače a zabezpečenie technickej podpory. Predmetom zákaziek tiež bude nákup tabletových počítačov a príslušenstva, dátových nosičov, externých pevných diskov, externých napaľovačiek CD/DVD, USB kľúčov.
Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je umožniť verejným obstarávateľom flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.