Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 22/3
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod34350000 Däck till lätta och tunga fordon
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen avser att upphandla däck till personbil och lastbil, fälgar, däckservice och däckhotell för lastbilshjul.
Härmed inbjuder Ronneby Miljö & Teknik AB er att lämna anbud gällande däck till personbilar och/eller lastbilar samt däckservice.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
268985-2022 - ResultatSverige-Ronneby: Däck till lätta och tunga fordon
Varor
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck och däckservice
Referensnummer: 22/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen