Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
Referentienummer: ZP.3.2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiot zamówienia: Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
Pełna treść w SWZ
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w ZakopanemPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 833 ze zm.) do COS-OPO w Zakopanem.
Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 do SWZ – Projektowane postanowieniach umowy.
Wykonawca zobowiązany jest do posiadania podpisanych Generalnych Umów Dystrybucyjnych z właściwymi Operatorami Systemu Dystrybucyjnego, do którego przyłączone są obiekty Instytucji Zamawiającej.