Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмезно ползване от учениците от I до VII клас на 75. ОУ "Тодор Каблешков" за учебната 2022/2023г.
II.1.2)Основен CPV код22112000 Училищни учебници
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмезно ползване от учениците от I, II, III, IV, V, VI и VII клас на 75. ОУ "Тодор Каблешков" за учебната 2022/2023 г. по обособени позиции, както следва:
Обособена позиция 1: Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от издателство „ПРОСВЕТА – СОФИЯ“ АД
Обособена позиция 2: Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от издателство „ПРОСВЕТА ПЛЮС“ ЕАД
Обособена позиция 3: Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от издателство „КЛЕТ БЪЛГАРИЯ“ ООД;
Обособена позиция 4: Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от издателство „РИВА“ АД;
Необходимите количества ще са подробно описани в конкретни заявки към всяко издателство .
Място на извършване на доставката е гр. София, бул. ВЪЗКРЕСЕНИЕ № 151.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от издателство „ПРОСВЕТА – СОФИЯ“ АД
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22112000 Училищни учебници
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници от издателството.
Необходимите количества ще са подробно описани в конкретна заявка към издателството .
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници от издателство "ПРОСВЕТА ПЛЮС" ЕАД
Обособена позиция №: 2
Място на извършване на доставката е гр. София, бул. ВЪЗКРЕСЕНИЕ №.151.
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ"ООД
Обособена позиция №: 3
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници от издателство "РИВА" АД
Обособена позиция №: 4