Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów biurowych, papieru, kalendarzy, tablic i urządzeń biurowych dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Referenznummer der Bekanntmachung: 7/17/PN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem do magazynów Zamawiającego materiałów biurowych, papieru, kalendarzy, tablic
i urządzeń biurowych.
2. Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6b do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości sortymentu do 50% wartości zamówienia podstawowego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6a-6d do SIWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup wraz z transportem i wniesieniem materiałów biurowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z transportem i wniesieniem materiałów biurowych wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu cenowym.
Zakup wraz z transportem i wniesieniem papieru
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z transportem i wniesieniem papieru wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu cenowym.
Zakup wraz z transportem i wniesieniem kalendarzy
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z transportem i wniesieniem kalendarzy wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu cenowym.
Zakup wraz z transportem i wniesieniem tablic i urządzeń biurowych
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z transportem i wniesieniem tablic i urządzeń biurowych wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu cenowym.