Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Čočky implantáty znovuvyhlášení
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33731110 Intraokulare Linsen
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část 1-Jednokusové monofokální hydrofobní čočky, asférické, s plnohodnotným filtrem UV záření, preloudované v injektoru (monofokální, sférická, preludovaná, automatický injektor)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33731110 Intraokulare Linsen