Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 269068-2022
Bulgarien-Veliko Tarnovo: Heizkörper und Heizkessel
2022/S 098-269068
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и монтаж на отоплителни устройства за битово отопление на пелети и радиатори в град Велико Търново”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44621000 Heizkörper und Heizkessel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на обществената поръчка е доставка и монтаж на отоплителни устройства за битово отопление на пелети и радиатори по опис, съгласно Техническата спецификация и включва изпълнението на следните дейности:
− Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на отоплителни устройства за битово отопление в имотите на крайните получатели на заявените нови отоплителни устройства;
− Инструктаж на крайния получател на място при доставката, както и писмени инструкции за експлоатация и поддръжка на новото отоплително устройство;
− Гаранционно обслужване в гаранционния срок на новото отоплително устройство, който не може да е по-кратък от 60 месеца;
− Годишен технически преглед на новото отоплително устройство между два отоплителни сезона в гаранционния срок.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на обществената поръчка е доставка и монтаж на отоплителни устройства за битово отопление на пелети и радиатори по опис, съгласно Техническата спецификация. Конкретни количества, включително по видове, ще бъдат посочвани от Възложителя с възлагателно писмо, което ще съдържа и имена, адреси и телефон за контакт на лицата, в чиито жилищни имоти ще се извършват доставките. В случай на свободен финансов ресурс по договора Възложителят може да възложи доставка на артикули по единичните цени, съгласно офертата, до достигане на  общата стойност.
В обхвата на обществената поръчка е включена доставката и монтажа на: Топловъздушна пелетна камина 6 kW - 4 бр.; Топловъздушна пелетна камина 8 kW - 10 бр.; Топловъздушна пелетна камина 10 kW - 7 бр.; Топловъздушна пелетна камина 12 kW - 17 бр.; Пелетна камина с водна риза 12 kW - 19 бр.; Пелетна камина с водна риза 18 kW - 25 бр.; Пелетна камина с водна риза 25 kW - 18 бр.; Пелетен котел с водна риза 25 kW - 16 бр.; Пелетен котел с водна риза 33 kW - 14 бр.; Стоманени панелни радиатори (500x1200) - 8 бр.; Стоманени панелни радиатори (500x1800) - 3 бр.
Посочените количества са прогнозни и в тях може да настъпи промяна в зависимост от нуждите на възложителя.
Предметът на поръчката включва изпълнението на следните дейности:
−   Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на отоплителни устройства за битово отопление в имотите на крайните получатели на заявените нови отоплителни устройства;
−   Инструктаж на крайния получател на място при доставката, както и писмени инструкции за експлоатация и поддръжка на новото отоплително устройство;
−   Гаранционно обслужване в гаранционния срок на новото отоплително устройство, който не може да е по-кратък от 60 месеца;
−   Годишен технически преглед на новото отоплително устройство между два отоплителни сезона в гаранционния срок.
Финансирането на обществената поръчка се осъществява със средства по проект „Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух“ LIFE17 IPE/BG/000012 - LIFE IP CLEAN AIR, изпълняван с финансовия принос на Програма LIFE на Европейския съюз.