Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup, dostawa i instalacja sprzętu medycznego na potrzeby Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SP ZOZ w Łapach
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/27/2022/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38434000 Analysatoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja sprzętu medycznego na potrzeby Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SP ZOZ w Łapach, zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia).
Przedmiot zamówienia składa się z 2 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38434000 Analysatoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja sprzętu medycznego na potrzeby Działu Diagnostyki Laboratoryjnej zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia).
Zamawiający wymaga realizacji ww. przedmiotu zamówienia w terminie do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający zastrzega, iż termin realizacji może ulec zmianie w przypadku przedłużenia się robót budowlanych w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej, tj. w miejscu, w którym docelowo zamontowany zostanie przedmiot zamówienia.
Zamawiający do oferty wymaga przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z SWZ.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę w trybie art. 126 ust. 1 ustawy, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, zgodnie z SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33124100 Diagnostikausrüstung