Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка, монтаж, демонтаж и баланс на гуми за служебните автомобилите на Община Несебър"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата поръчка е „Доставка, монтаж, демонтаж и баланс на гуми за служебните автомобилите на Община Несебър”, чрез провеждане на открита процедура по реда на чл. 74 от ЗОП, на основание чл. 18, ал. 1, т. 1, във вр. с чл. 20, ал. 1, т. 1 б) от ЗОП. В предмета на поръчката са включени следните дейности: доставка, монтаж, демонтаж и баланс на автомобилни гуми за служебните автомобилите на Община Несебър. Видове и количества автомобилни гуми са посочени в Таблица № 1, неразделна част от техническата спецификация.
Участниците следва да имат възможност да доставят всички размери автомобилни гуми, посочени в таблица № 1, неразделна част от техническата спецификация, като гумите следва да отговарят на техническата спецификация и изискванията на Възложителя.
Дейностите, включени в предмета на поръчката ще се извършват след предварително подадена заявка от страна на Възложителя, чрез упълномощено длъжностно лице, като монтажа, демонтажа, баланса и съпътстващите ги дейности
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Дейностите, включени в предмета на поръчката ще се извършват след предварително подадена заявка от страна на Възложителя, чрез упълномощено длъжностно лице, като монтажа, демонтажа, баланса и съпътстващите ги дейности ще бъдат извършени в рамките на деня на доставката на автомобилните гуми.