Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy rurek krtaniowych i nosowo-gardłowych oraz sprzętu do anestezji i resuscytacji na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Referenznummer der Bekanntmachung: DOZP.240.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rurek krtaniowych i nosowo-gardłowych oraz sprzętu do anestezji i resuscytacji na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy.
Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w specyfikacji warunków zamówienia oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, posiadać wymagane deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty, świadectwa rejestracji, świadectwa dopuszczania do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej w oparciu o obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa. Termin przydatności do użycia oferowanego przedmiotu zamówienia musi być nie krótszy niż 80 % terminu ważności od daty złożenia zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podaniem ilości i parametrów zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171200 Instrumente für Reanimation
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Laryngoskop do trudnej intubacji
Los-Nr.: 3
Sprzęt do anestezji i resuscytacji
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation