Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на болтове за железен път”
II.1.2)Основен CPV код34946100 Материали, използвани в строителството на железопътни линии
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на болтове за железен път:
- Болт за стоманобетони траверси СТ-4/ТС-ЖИ-004-2006 - чертеж 1 с клас на якост 5.6/ - 62 200 броя;
- Болтове за връзки за релси М 24х130 мм с клас на якост 5.6 /ТС-ЖИ-004-2006 чертеж 2/ - 13 200 броя
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34946100 Материали, използвани в строителството на железопътни линии
II.2.4)Описание на обществената поръчка: