Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Padidinto pravažumo lengvieji automobiliai, skirti miško gaisrų gesinimui
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144213 Feuerlöschfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numatoma įsigyti N1G kategorijai priskirtus visureigius furgonus, turinčius uždarą kėbulą su įmontuotu moduliu, skirtus miško gaisrams gesinti su garantiniu techniniu aptarnavimu 5 metams. Automobilių kiekis – 16 vnt.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50112200 Wartung von Personenwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Numatoma įsigyti N1G kategorijai priskirtus visureigius furgonus, turinčius uždarą kėbulą su įmontuotu moduliu, skirtus miško gaisrams gesinti su garantiniu techniniu aptarnavimu 5 metams.
Automobilių kiekis – 16 vnt.