Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών, και λοιπών μηχανών γραφείου
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών και λοιπών μηχανών γραφείου ,τηλεφωνικών συσκευών, καμερών και καταμετρητών χρημάτων και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης , συντήρησης και προώθησης
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού διοικητικού
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ηλεκτρονική Διακίνηση Εγγράφων και Διαχείρισης Διαδικασιών- Δημιουργία 6 διαδικασιών
Δημοσίευση στη Διαύγεια
Ηλεκτρονική Είσπραξη βεβαιωμένων οφειλών