Dodávky - 269406-2021
Submission deadline has been amended by:  287902-2021
Česko-Praha: Balíky programů a informační systémy
2021/S 102-269406
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na zajištění licencí produktů UiPath
II.1.2)Hlavní kód CPV
48000000 Balíky programů a informační systémy
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění licencí produktů UiPath. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) Účastníkem. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Lieferungen - 269406-2021
Tschechien-Prag: Softwarepaket und Informationssysteme
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: