Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и внедряване на централизирано решение за управление на идентичността на потребителите
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка, инсталиране и конфигуриране, внедряване и пускане в експлоатация, както и гаранционна техническа, хардуерна и софтуерна поддръжка на централизирано решение за управление на идентичността на потребителите (Identity Management - IM).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: