Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: OP 18/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal