Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Vzdrževanje niza kemijskih indikatorjev Eurostata.
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeStoritve
Št. kategorije storitev 10: Storitve na področju raziskav trga in javnega mnenja
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: prostori izvajalca.
Šifra NUTS
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumu
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil79330000 Statistične storitve
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:
Pričakuje se, da bo mogoče naloge v okviru načrtovanega naročila v trajanju 36 mesecev izpolniti v približno 18 delovnih mesecih na osebo. Opozoriti je treba, da so v obseg naročila vključena tudi srečanja in misije (glejte razpisne specifikacije 2.4).
II.2.2)Informacije o variantahVariante: ne