Lieferungen - 269620-2022
Polska-Łódź: Produkty farmaceutyczne
2022/S 098-269620
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 068-179346)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
EZ.28.34.2022 Dostawa produktów farmaceutycznych dla dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro
Numer referencyjny: EZ.28.34.2022
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 4 pakiety.