Lieferungen - 269621-2022
Polen-Legnica: Sanitätspacks
2022/S 098-269621
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 082-220484)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWY STERYLNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH W TYM M.IN.: ZESTAWÓW DO ZABIEGÓW OPERACYJNYCH, SERWET, FARTUCHÓW ORAZ RĘKAWIC
Referenznummer der Bekanntmachung: WSzSL/FZ-33/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141620 Sanitätspacks
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2A do SWZ, który stanowi jej integralną część.
2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ
3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art.246 ust. 2 uPzp.
4. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne spełniały warunki dopuszczenia do obrotu zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 r. oraz odpowiadały opisowi przedmiotu zamówienia znajdującemu się w Załączniku 2A do SWZ.