VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: III.1.1
Część nr: I. Warunki udziału w postępowaniu:
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy:
Zamiast: