Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa czterech macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami - z podziałem na części
Referenznummer der Bekanntmachung: LCIT-AO-II-251.8.2022.MBU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami – z podziałem na części.
W części pierwszej przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach (zwanych dalej Sprzętem).
W części drugiej przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w załączniku nr 1a i 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.