VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: VI.3
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Informacje dodatkowe:
Zamiast:
2. Szczegółowy wykaz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą
/szczegółowy opis zawiera Rozdział XXIII SWZ/:
L.p. Rodzaj dokumentu
1
Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – sporządzony na podstawie
załącznika nr 3 do SWZ
2 Oświadczenie Wykonawcy dot. wyrobów medycznych (wg zał. nr 6 do SWZ)
2. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 5 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5
ustawy Pzp,
Szczegółowy wykaz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą /szczegółowy opis zawiera Rozdział XXIII SWZ/:
5. Umocowanie do reprezentacji wykonawcy:
2. OświadczeniWykonawcy (wg zał. nr 5 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp,