Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawów chirurgicznych, soczewek śródocznych, odzieży medycznej oraz innych wyrobów i produktów medycznych (w tym do użytku na salach operacyjnych, do użytku medycznego i dla ginekologii)...
Referenznummer der Bekanntmachung: 7/Apteka/2022-68/ZP/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141620 Sanitätspacks
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa zestawów chirurgicznych, soczewek śródocznych, odzieży medycznej oraz innych wyrobów i produktów medycznych (w tym do użytku na salach operacyjnych, do użytku medycznego i dla ginekologii) wraz dzierżawą urządzeń elektrochirurgicznych. Zamówienie jest podzielone na 51 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.