Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH”
Numer referencyjny: SZP/380/12/2022
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2÷2.6 (arkusz excel) do Specyfikacji (w formularzach asortymentowo – cenowych).
2.Przez produkty lecznicze w ramach programów lekowych, stanowiące przedmiot zamówienia są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054 z późn. zm.) o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
3.Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą sukcesywnie w formie dostaw cząstkowych
w ciągu 18 miesięcy od daty zawarcia umowy w dni robocze w godzinach od 7.00
do 14.00 (od poniedziałku do piątku) według pisemnych zamówień składanych przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub innej upoważnionej osoby.
4.Przedmiot zamówienia będzie dostarczany do Apteki Szpitalnej Zamawiającego.