Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa i wdrożenie wraz ze szkoleniami Zintegrowanego Systemu Wspierającego Osoby z Niepełnosprawnościami (dalej ZSWOzN) dla PWSZ im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
Numer referencyjny: K-GT-43-232-3/2022
II.1.2)Główny kod CPV48612000 System zarządzania bazą danych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Dostawę bezterminowych licencji ZSWOzN
2) Wdrożenie ZSWOzN w siedzibie Zamawiającego w tym analiza przedwdrożeniowa, konfiguracja, dostosowanie, szkolenia użytkowników wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych w okresie wskazanym w dokumentacji od dnia odbioru wdrożenia.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia udzieli pisemnej gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie miesięcy (liczonych od momentu bezusterkowego odbioru przedmiotu zamówienia – rozumianego jako pozytywny odbiór potwierdzający zakończenie wdrożenia).
Baza danych będzie objęta min. 12 miesięczną gwarancją Producenta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 10 do SWZ.