VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: II.2.7
Anstatt:
Okres w dniach: 98
Niniejsze zamówienie podlega wznowieniu: nie
muss es heißen:
Okres w dniach: 168
Abschnitt Nummer: VI.3
2. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 40 000,00 PLN. Szczegółowe wymagania znajdują się w części V SWZ.
5. Wykaz oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (t. jedn. Dz.U. z 2020 r., poz. 2415).