Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i wdrożenie systemu wspomagająco-monitorujący ruchem pacjenta z analityką
Numer referencyjny: DZP - 12/2022
II.1.2)Główny kod CPV33195000 System monitorowania pacjentów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu wspomagająco-monitorującego ruchem pacjenta z analityką. System ma służyć do bieżącego monitorowania pacjenta, personelu oraz sprzętu na terenie szpitala i poradni w celu przeciwdziałania zakażeniom krzyżowym, weryfikacja miejsca przebywania pacjenta w dozwolonych strefach, alarmowanie personelu przy próbie opuszczenia szpitala przez pacjenta, monitorowanie miejsca oraz stanu urządzeń medycznych, przeciwdziałanie kradzieżom, automatyczne rozliczenie instrumentów medycznych podczas oraz po zakończeniu operacji, automatyczna inwentaryzacja zasobów szpitala, skrócenie czasu inwentaryzacji zasobów administracyjnych szpitala, monitorowanie środowiska pracy urządzeń, kompleksowe rozwiązania IoT, weryfikacja interakcji pacjent-personel-sprzęt i detekcja punktów styku, wizualizacja przestrzenna lokalizacji obiektów.