Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
COOPER LSVB 12 SGC gázmotorhoz alkatrészek-2019
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000346612019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42124340 Teile für Gaskompressoren
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42124340 Teile für Gaskompressoren
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A Magyar Földgáztároló Zrt. részére COOPER LSVB 12 SGC típusú gázmotorhoz alkatrészek beszerzése 3 éves időtartamra - 2019
Szállítási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére COOPER LSVB 12 SGC típusú gázmotorhoz alkatrészek beszerzésére a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakban.
Gázmotor típusa: COOPER LSVB 12 SGC típusú gázmotor
Szállítandó termékek: COOPER LSVB 12 SGC típusú gázmotorhoz alkatrészek (COOPER, vagy azzal egyenértékű gázmotor alkatrészek).
A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt.
Ajánlatkérő egyenértékűnek fogad el minden olyan gyártmányú gázmotor alkatrészt, melyek az adott termékre vonatkozó műszaki leírásnak megfelelnek és melyeket a meglévő gázmotor gyártója a gázmotorba való beépítésre nyilatkozattal elfogad.
Kapcsolódó szolgáltatás:
karbantartási, javítási és revízió munkálatokhoz supervisor közreműködésének biztosítása.
A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra