Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych i akcesoriów
Referenznummer der Bekanntmachung: 36/2021/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komputery typ B oraz urządzenia peryferyjne
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213000 Personalcomputer
30231300 Bildschirme
30232000 Peripheriegeräte
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Część III obejmuje dostawę następującego sprzętu IT (wszystkie parametry opisane w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia):
1. Komputer przenośny (laptop) z systemem operacyjnym- zamówienie główne- 23 szt. (+5 szt. w ramach opcji).
Zastosowanie: Tworzenie oprogramowania na urządzenia mobilne
Przekątna ekranu: Min. 13 max. 14,2 cali
Rozdzielczość ekranu: Min. 3024 x 1964
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna
Waga: Maksymalnie do 1,8 kg (z baterią).
Wydajność obliczeniowa procesora: Procesor osiągający min. 18 000 pkt w teście https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php
Wydajność grafiki: Zintegrowany układ graficzny obsługujący min. 3 ekrany – w tym wbudowany o rozdzielczości min. 3024 x 1964 oraz min. 2 zewnętrzne monitory o rozdzielczości min. 3840 x 2160 podłączone przez stację dokującą wyspecyfikowaną w tabeli nr. 11.
Pamięć operacyjna: Min. 32 GB
Dysk twardy: Min. 1 x SSD 1TB
Złącza min.: Min. 3 x Thunderbolt 4
Min. 1 x HDMI
Min. 1 x złącze na karty SDXC
Łączność minimum. Wi‑Fi 802.11ax
Bluetooth min. 5.0
Zainstalowane oprogramowanie: Zainstalowany system operacyjny w angielskiej wersji językowej z zainstalowanymi wszystkimi aktualizacjami dostępnymi co najmniej do daty podpisania umowy na dostawę, spełniający wymagania funkcjonalne opisane w pkt. 1.3.2. OPZ typ oprogramowania „B”
Wyposażenie min.: zasilacz
Gwarancja udzielona na minimum 36 miesięcy w trybie opisanym w pkt 8.3 na końcu opisu przedmiotu zamówienia.
2. Monitor- zamówienie główne-46 szt. (+10 szt. w ramach opcji).
Opis: Zastosowanie: Jako zestaw z laptopem powyżej.
Typ matrycy IPS
Częstotliwość odświeżania Min. 60 Hz
Powłoka matrycy Matowa
Przekątna ekranu: Min. 27”
Rozmiar plamki Max. 0.155 x 0.155
Rozdzielczość natywna: Min. 3840 x 2160
Ilość kolorów: Min. 1,07 mld
Jasność: Min. 350 cd/m2
Technologia ochrony oczu Redukcja migotania
Redukcja niebieskiego światła
Kontrast statyczny: Min. 1:1000
Czas reakcji: Max. 5ms
Kąt widzenia: Min. 178°/178°
Złącza: Min. 1 x HDMI,
Min. 1 x DisplayPort
Min. 1 x USB Type C
Dołączone akcesoria min.: Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja bezpieczeństwa
Kabel zasilający
Kabel HDMI
Kabel USB Type-C
Kabel DisplayPort
Regulacja wysokości: Tak
Regulacja kąta obrotu: Tak
Regulacja kąta pochylenia: Tak
Gwarancja udzielona na minimum 36 miesięcy w trybie opisanym w pkt 8.2 na końcu opisu przedmiotu zamówienia.
3. Stacja dokująca- zamówienie główne- 23 szt. ( +5 szt. w ramach opcji).
Opis: Stacja dokująca kompatybilna z laptopem opisanym wyżej.
Ekrany: Możliwość podłączenia i obsługa min. 2 monitorów 4K 60 Hz
Interfejs Min. Thunderbolt 3 lub USB-C
Rodzaje wejść/wyjść: Min. 1 x Thunderbolt 3
Min. 3 x USB 3.x
Min. 1 x RJ-45 (LAN)
Min 1 x DisplayPort lub Thunderbolt 3 lub HDMI
Min 1 x Wyjście audio - 1 szt.
Dołączone akcesoria min.: Zasilacz sieciowy
Kabel typu USB-C
Gwarancja udzielona na minimum 24 miesiące w trybie opisanym w pkt 8.2 na końcu opisu przedmiotu zamówienia.
4. Klawiatura + mysz- zamówienie główne- 23 szt. (+ 5 szt. w ramach opcji).
Łączność min.: Bluetooth
Kompatybilność: Kompatybilne ze stacjami przenośnymi z tabeli nr 9.
Mysz - Mysz bezprzewodowa z interfejsem dotykowym pozwalająca na sterowanie komputerem bez użycia przycisków.
Klawiatura - Klawiatura bezprzewodowa w pełni zgodna z systemem macOS w szczególności posiadająca przyciski option i command, układ QWERTY US, klawisze multimedialne
Gwarancja udzielona na minimum 12 miesięcy w trybie opisanym w pkt 8.2 na końcu opisu przedmiotu zamówienia.