Izmjena ugovora/koncesije tijekom njezina trajanja
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava prehrambenih proizvoda po grupama predmeta nabave za potrebe Kliničke bolnice Merkur .
Referentni broj: EVV 123 /2020/KBM
II.1.2)Glavna CPV oznaka15800000 Razni prehrambeni proizvodi
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 23. Konzervirano povrće
Grupa br.: 23
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a15800000 Razni prehrambeni proizvodi
II.2.4)Opis nabave u vrijeme sklapanja ugovora: