Izmjena ugovora/koncesije tijekom njezina trajanja
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava i isporuka opreme u sklopu projekta Flood&Fire
Referentni broj: JNV 1/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka35110000 Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Oprema za prevenciju- vatrogasno terensko vozilo (ATV) sa dodatnom opremom te ručna radio stanica (walkie-talkie) i multikopter (dron)
Grupa br.: 3
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a35112000 Oprema za spasavanje i za krizne situacije
II.2.4)Opis nabave u vrijeme sklapanja ugovora:
Oprema za prevenciju- vatrogasno terensko vozilo (ATV) sa dodatnom opremom te ručna radio stanica (walkie-talkie) i multikopter (dron) sve sukladno DoN.