Lieferungen - 269861-2022
Hrvatska-Pula: Razni prehrambeni proizvodi
2022/S 098-269861
Obavijest o izmjeni
Izmjena ugovora/koncesije tijekom njezina trajanja
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Prehrambeni proizvodi, 60 grupa
Referentni broj: 8/21 E-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka
15800000 Razni prehrambeni proizvodi
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 13:MLIJEKO 0,2L
Grupa br.: 13
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave u vrijeme sklapanja ugovora:
Sukaldno troškovniku grupe predmeta nabave