Lieferungen - 269866-2022
Ungarn-Budapest: Rohrverbinder
2022/S 098-269866
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Összekötő csövek szállítása_7 részben
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000101952021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44163230 Rohrverbinder
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tokos és önzáró rendszerű fittingek KPE csőre
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával tokos és önzáró rendszerű fittingek KPE csőre, a funkciónak megfelelően külső, vagy belső menetes csatlakozással szállítására.
Az alábbi mennyiségek az elmúlt 4 év felhasználási tapasztalatai alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A minimum készleteket az egyes termékekből a közbeszerzési dokumentáció részét képező táblázat tartalmazza. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti, nettó 46 800 000 Ft keretösszegben
D25 3/4" Külső menetes fitting egy oldalon tokkal, KPE csőre 12 000
D32 1" Külső menetes fitting egy oldalon tokkal, KPE csőre 15 000
D63 2" Külső menetes fitting egy oldalon tokkal, KPE csőre 100
D25 3/4" Belső menetes fitting egyoldalon tokkal, KPE csőre 12 000
D32 1" Belső menetes fitting egyoldalon tokkal, KPE csőre 16 000
D63 2" Belső menetes fitting egyoldalon tokkal, KPE csőre 100
D25 3/4" 90 fokos ív idom, külső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 1 000
D32 1" 90 fokos ív idom, külső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 4 400
D63 2" 90 fokos ív idom, külső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 60
D25 3/4" 90 fokos ív idom, belső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 600
D32 1" 90 fokos ív idom, belső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 800
D63 2" 90 fokos ív idom, belső menettel, egyoldalon tokkal, KPE csőre 15
D25 Nem értelmezhető 90 fokos ív idom, kétoldalon tokkal, KPE csőre 1 200
D32 Nem értelmezhető 90 fokos ív idom, kétoldalon tokkal, KPE csőre 800
D63 Nem értelmezhető 90 fokos ív idom, kétoldalon tokkal, KPE csőre 15
D25 3/4" T idom, belső menetes leágazással, kétoldalon tokkal, KPE csőre 400
D32 1" T idom, belső menetes leágazással, kétoldalon tokkal, KPE csőre 700
D63 2" T idom, belső menetes leágazással, kétoldalon tokkal, KPE csőre 10
D25 Nem értelmezhető Csőösszekötő idom mindkét oldalon tokkal, KPE csőre 600
D32 Nem értelmezhető Csőösszekötő idom mindkét oldalon tokkal, KPE csőre 1 600
D63 Nem értelmezhető Csőösszekötő idom mindkét oldalon tokkal, KPE csőre 10
D32-25 Nem értelmezhető Csőösszekötő idom mindkét oldalon tokkal, KPE csőre 200