Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie i dystrybucja formularzy podatkowych i broszur informacyjnych na 2023 rok
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 356 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych w zakresie zarządzania relacjami z klientem KAS w projekcie CRM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80511000 Ausbildung des Personals
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 177 217.00 PLN
Umowa ramowa na obsługę działań informacyjno-promocyjnych w Internecie, w tym w social mediach
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 000 000.00 PLN
Nowy system informatyczny Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (SI*GIIF 2.0) - faza II (rozbudowana analityka danych oparta na algorytmach sztucznej inteligencji)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212214 Entwicklung von Netzbetriebssystemsoftware
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 138 212.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72316000 Datenanalyse
72212000 Programmierung von Anwendersoftware
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 138 212.00 PLN
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.14)Zusätzliche Angaben
Rozbudowa CRBR i budowa rejestrów działalności regulowanej wynikające z nowelizacji ustawy, utrzymanie ww. systemów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 951 220.00 PLN
Dostosowanie systemu teleinformatycznego Generalnego Inspektora Informacji Finansowej – SI*GIIF, do postanowień ustawy o zmianie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej oraz niektórych innych ustaw
Dostosowanie systemu teleinformatycznego Generalnego Inspektora Informacji Finansowej – SI*GIIF, do postanowień ustawy o zmianie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej oraz niektórych innych ustaw.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 569 106.00 PLN
Nowy System informatyczny Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (SI*GIIF 2.0) - faza I (case management oraz moduł zarządzania sprawami)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 560 976.00 PLN
Usługa dostępu do ekonomicznych serwisów informacyjnych Refinitiv
II.1.2)CPV-Code Hauptteil92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 442 000.00 PLN
Obsługa serwisowa kopiarek i faksów pracujących w komórkach organizacyjnych Ministerstwa Finansów w zakresie konserwacji, napraw, wymiany części zamiennych i uszkodzonych oraz dostaw materiałów eksplo
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
Obsługa serwisowa kopiarek i faksów pracujących w komórkach organizacyjnych Ministerstwa Finansów w zakresie konserwacji, napraw, wymiany części zamiennych i uszkodzonych oraz dostaw materiałów eksploatacyjnych w latach 2023-2025
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 804 879.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34913000 Verschiedene Ersatzteile
Obsługa płatności bezgotówkowych, ich autoryzacja oraz rozliczanie transakcji przy użyciu Kart Płatniczych i Kart Flotowych oraz płatności internetowych w Systemie e-TOLL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66133000 Bearbeitung und Clearing
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 35 100 000.00 PLN
Wsparcie IT w zakresie m.in: wykonania testów bezpieczeństwa, wykonanie testów wydajności, audytów i analizy oprogramowania, audytów i analizy kodów źródłowych, utworzenie dokumentacji technicznej
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 500 000.00 PLN
Kampania informacyjna o systemie e-TOLL i rozszerzeniu sieci dróg płatnych
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 900 000.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
Dostawa, utrzymanie i wsparcie serwisowe sprzętu sieci Miejsc Obsługi Klienta w eToll
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71356300 Technische Unterstützung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 11 000 000.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30230000 Computerbezogene Geräte
30236000 Diverse Computerausrüstungen
Usługa wykonania korespondencji sieciowej na potrzeby sieci Miejsc Obsługi Klienta
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72700000 Computernetze
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 000 000.00 PLN
Usługa teletransmisji na potrzeby e-TOLL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72318000 Datenübertragung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 15 000 000.00 PLN
Usługi wydruku i wysyłki korespondencji e-TOLL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79810000 Druckereidienste
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)64110000 Postdienste
79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen
Kampania informacyjno-promocyjna w Internecie o rozszerzeniu sieci dróg płatnych i innych aspektach systemu e-TOLL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79341000 Werbedienste
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 600 000.00 PLN
Świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT do rozwoju i utrzymania systemu informatycznego eToll
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 44 344 061.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79610000 Stellenvermittlung
Opracowanie analiz procesów przeznaczonych do robotyzacji
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 250 000.00 PLN
Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników MF oraz kompleksowej opieki medycznej dla emerytów MF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66511000 Lebensversicherungen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 920 000.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung)
85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
85131000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen
Przebudowa strony Podatki.gov.pl
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72413000 Website-Gestaltung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 813 009.00 PLN
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil79310000 Marktforschung
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 000 000.00 PLN
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.14)Zusätzliche Angaben II.3)Voraussichtlicher Tag der Veröffentlichung der Auftragsbekanntmachung:30/06/2022
Badanie opinii klientów KAS - ocena pism w standardzie Ulgi Językowej przez klientów z różnych segmentów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79310000 Marktforschung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 400 000.00 PLN
Przygotowanie analiz związanych z realizacją projektu pn. system dystrybucji paragonów w postaci elektronicznej (SDeP)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 406 505.00 PLN
Badania segmentacyjne 4 grup klientów KAS
Usługi rozwoju komponentów Systemu Informacyjnego Skarbowo-Celnego (SISC) w obszarze Obrotu Towarowego z Krajami Trzecimi i Przemieszczeń Akcyzowych polegające na udostepnieniu nowego modelu unijnego
Usługi rozwoju komponentów Systemu Informacyjnego Skarbowo-Celnego (SISC) w obszarze Obrotu Towarowego z Krajami Trzecimi i Przemieszczeń Akcyzowych polegające na udostepnieniu nowego modelu unijnego danych wraz z funkcjonalnościami systemów AES, AIS, NCTS2, EMCS PL 2, ISZTAR4, PDR PL/UE, MCA
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 130 082.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zakup usługi polegającej na przeszkoleniu (stacjonarnie i online) pracowników i funkcjonariuszy z zakresu rozwoju kompetencji umożliwiających realizację zadań w komórce personalnej
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80500000 Ausbildung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 830 753.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)55100000 Dienstleistungen von Hotels
73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
79632000 Personalschulung
Świadczenie obsługi telefonicznej klientów systemu poboru opłaty elektronicznej Krajowej Administracji Skarbowej, w tym obsługa korespondencji elektronicznej (w ramach zamówienia objętego prawem opcji
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79512000 Call-Center
Świadczenie obsługi telefonicznej klientów systemu poboru opłaty elektronicznej Krajowej Administracji Skarbowej, w tym obsługa korespondencji elektronicznej (w ramach zamówienia objętego prawem opcji)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 19 320 000.00 PLN
Utrzymanie infrastruktury MPO A2 i A4
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 7 500 000.00 PLN
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
90620000 Schneeräumung
90910000 Reinigungsdienste
Wykonanie projektu budowlanego pn. „Dostosowanie budynku Ministerstwa Finansów do wymogów przeciwpożarowych” zgodnie z Postanowieniami PSP i ekspertyzą technicznej ppoż.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 660 163.00 PLN
Zakup usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie oraz miejsc noclegowych poza granicami kraju na potrzeby Ministerstwa Finansów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 10 500 000.00 PLN