Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Multimedijski portal SIO-2020
II.1.2)Código CPV principal72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
Izdelava multimedijskega portala MCU portal, VOX portal in Video portal: izdelava uporabniške izkušnje in izdelava funkcionalnosti.