Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Υπηρεσίες - 269893-2018
Βέλγιο-Βρυξέλλες: Παροχή μιας ομάδας βοηθών επισκεπτών για το Κέντρο Επισκεπτών της Ευρωπαϊκής Επιτροπής και ένα νέο Κέντρο Πληροφόρησης στις Βρυξέλλες
2018/S 119-269893
Διορθωτικό
Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Υπηρεσίες
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή μιας ομάδας βοηθών επισκεπτών για το Κέντρο Επισκεπτών της Ευρωπαϊκής Επιτροπής και ένα νέο Κέντρο Πληροφόρησης στις Βρυξέλλες
Αριθμός αναφοράς: PO/2018-10/C4
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η αναθέτουσα αρχή επιθυμεί να συνάψει σύμβαση-πλαίσιο για την παροχή μιας ομάδας επαγγελματιών, καλά οργανωμένων, πολύγλωσσων βοηθών επισκέψεων, για να συνδράμει στην υποδοχή και στη συνοδεία ομάδων επισκεπτών στο Κέντρο Επισκεπτών και επισκεπτών του νέου Κέντρου Πληροφόρησης και άλλων κτιρίων της Επιτροπής στις Βρυξέλλες, επιπρόσθετα προς την παροχή βοήθειας στο προσωπικό της Επιτροπής σε καθορισμένα καθήκοντα που συνδέονται με την προετοιμασία και την οργάνωση επισκέψεων και τακτικών δημόσιων εκδηλώσεων.