Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изпълнение на дейности по поддържане на съществуващи минерализовани ивици и почистване на лесокултурни прегради в териториалния обхват на дейност на ТП "ДГС Сливен" за срок от 12 месеца”
II.1.2)Основен CPV код75251110 Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата обществена поръчка има за цел да се избере изпълнител за изпълнение на дейности по изграждане на съоръжения за защита на горски територии от пожари – поддръжка на съществуващи минерализовани ивици и почистване на лесокултурни прегради на територията на ТП „ДГС Сливен”.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 3 456.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Механизирана поддръжка на противопожарни мероприятия, включващи лесокултурни прегради и
минерализовани ивици на територията на ТП „ДГС Сливен“ за срок от 12 месеца, като видовете работи
и изискванията на възложителя за изпълнение на поръчката са подробно описани в Техническата спецификация
(Приложение № 6), неразделна част от документацията.