Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Usługi asysty technicznej i konserwacji, modyfikacji i rozwoju Systemu obsługi wsparcia finansowego ze środków PFRON
Número de referencia: ZP/04/19
II.1.2)Código CPV principal72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
II.1.4)Breve descripción:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Świadczenie usług Asysty Technicznej i Konserwacji Systemu Obsługi Wsparcia finansowego zwanego „Systemem SOW”, „Systemem” lub „SOW”. Zakres i zasady świadczenia usług Asysty Technicznej i Konserwacji zawiera Załącznik nr 1 i 8 do SIWZ.
1.2. Realizacja usług Modyfikacji i Rozwoju Systemu SOW w ramach maksymalnego limitu 35 000 Roboczogodzin. Zakres i zasady świadczenia usług Modyfikacji i Rozwoju Systemu SOW zawiera Załącznik nr 1 i 8 do SIWZ.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ. Zasady realizacji umowy określa Załącznik nr 7 do SIWZ (Istotne dla Stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego).