II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Služby technickej údržby a podpory systému STAFO
Número de referencia: OVO1-2019/000588
II.1.2)Código CPV principal72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72263000 Servicios de implementación de software
30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware)
30213000 Ordenadores personales
30213100 Ordenadores portátiles
30216100 Lectores ópticos
30231000 Pantallas de ordenador y consolas
30231310 Monitores de pantalla plana
30232100 Impresoras y trazadores gráficos
30231100 Terminales informáticos
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.2.4)Descripción del contrato en el momento de celebración del contrato:
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb technickej údržby a podpory systému technickej a fyzickej ochrany štátnej hranice Slovenskej republiky s Ukrajinou (ďalej len STAFO).
Vzhľadom na ukončenie platnosti Zmluvy o poskytovaní služieb technickej údržby a podpory systému technickej a fyzickej ochrany štátnej hranice Slovenskej republiky s Ukrajinou (ďalej len Zmluva o poskytovaní služieb) č.SE-OVO1-2012/001082-012 je potrebné zabezpečiť novú zmluvu, ktorá zahŕňa:
a) Zabezpečenie funkcionalít STAFO:
— Servisné práce vrátane výmeny nefunkčného HW,
— Softvérovú podporu Ericsson Border Area and Security (ďalej len EBAS MS),
— Manažment životného cyklu HW a SW komponentov,
— Manažment konfigurácie,
— Sledovanie zmien STAFO;
b) Integračné požiadavky.
Bez dodatočných požiadaviek na integráciu;
c) Prevádzkové požiadavky.
Poskytovanie služieb je požadované v pracovných dňoch od 8:0016:00 hod.