Servicios sociales y otros servicios específicos – contratos públicos
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Kwalificatie - Perceel 1 (diensten) Medici en specialisten
II.1.2)Código CPV principal85100000 Servicios de salud
II.1.4)Breve descripción:
Het Ministerie van Defensie heeft Defensiebreed regelmatig behoefte aan tijdelijk externe medische dienstverlening/ inhuur van medisch personeel, bestemd voor de eerste en tweedelijns zorg. In deze Marktplaats worden zowel opdrachten voor medische dienstverlening als voor de inhuur van medisch personeel geplaatst.
Naast bovengenoemde behoefte, heeft het Coördinatiecentrum Expertise Arbeidsomstandigheden en Gezondheid (CEAG), vallend onder de divisie Defensie Gezondheidszorg Organisatie (DGO), regelmatig behoefte aan niet-medisch arbogerelateerde
dienstverlening/inhuur van niet-medisch arbogerelateerd personeel. Het gaat hierbij nadrukkelijk om niet-medisch arbogerelateerde dienstverlening/inhuur: de arbodiensten zelf vallen buiten de scope van deze Marktplaats.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
79625000 Servicios de suministro de personal médico
II.2.4)Descripción del contrato:
De instelling van de Marktplaats voor medische dienstverlening & inhuur van medisch personeel evenals niet-medisch arbogerelateerde dienstverlening & inhuur niet-medisch arbogerelateerd personeel ten behoeve van het Ministerie van Defensie - Defensie Ondersteuningscommando, met referentienummer EG.172058/MB.
Het Ministerie van Defensie nodigt geïnteresseerde partijen (ondernemingen waaronder ook ZZP’ers) uit om zich te registreren en aan te melden voor 1 of meerdere percelen.
Gelet op het feit dat de gevraagde dienstverlening sociale en andere specifieke diensten
Betreft, als bedoeld in bijlage XIV van Richtlijn 2014/24/EU, is een procedure met een beperkt regime van toepassing. Om deze reden is er gekozen voor een Marktplaats.
Percelen:
Inhuur personeel – Medisch resp. Niet-medisch arbogerelateerd/ Dienstverlening – Medisch resp. Niet medisch arbogerelateerd
1. Medici & specialisten/ Medische diensten medici & specialisten
2. Verplegend personeel/ Verpleegkundige diensten
3. Paramedisch personeel/ Paramedische diensten
4. Medisch ondersteunend personeel /Medisch ondersteunende diensten
5. Niet-medisch arbogerelateerd personeel/Niet-medisch arbogerelateerde diensten