Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на селскостопански машини *пълно наименование в II.2.14) Допълнителна информация
II.1.2)Основен CPV код50100000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на селскостопански машини, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване (в това число трактори, булдозери, багери, багер-товарачи, снегорини и други), включително доставка на резервни части и консумативи за срок до 24 месеца или до достигане на максималния финансов ресурс.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 20 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на селскостопански машини, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване (в това число трактори, булдозери, багери, багер-товарачи, снегорини и други), включително доставка на резервни части и консумативи за срок до 24 месеца, считано от датата на сключване на договора или до достигане на максималния прогнозен ресурс.