Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie Obsługi Telefonicznej Klientów Systemu Poboru Opłaty Elektronicznej Krajowej Administracji Skarbowej oraz Obsługa Zgłoszeń
Referenznummer der Bekanntmachung: R/015/22/DPO/G/385
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79512000 Call-Center
II.1.4)Kurze Beschreibung:
2.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę Usług na rzecz Zamawiającego obejmujących następujące zadania:
2.1.1 Zadanie 1 (zamówienie podstawowe) – polegające na świadczeniu telefonicznej obsługi Klienta SPOE KAS;
2.1.2 Zadanie 2 (prawo opcji) – polegające na obsłudze zgłoszeń Klientów SPOE KAS w systemie Zamawiającego oraz z wykorzystaniem skrzynki e-mail Zamawiającego – świadczone w przypadku Zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość uruchomienia prawa opcji w całym okresie obowiązywania Umowy. Zamawiający może skorzystać z całości lub części świadczeń składających się na prawo opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji i w przypadku nieskorzystania nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności za jej niewykorzystanie.
2.2 Szczegółowe warunki dotyczące realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załączniki nr 1 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2.2 Szczegółowe warunki dotyczące realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załączniki nr 1 do SWZ, w tym opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.