Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
'Inventarisatie en adviesdiensten asbest en chroom-6 TU Delft - 9541'
Referentienummer: 2020 - 9541
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest
II.1.4)Korte beschrijving:
TU Delft beoogt één leverancier te selecteren, die zowel op het gebied van asbest als chroom-6 kan inventariseren en adviseren. Daarnaast dient deze leverancier, als onderaannemer, een laboratorium aan te bieden die onder zijn verantwoordelijkheid en coördinatie de monstername en vrijgave / eindbeoordeling realiseert.
De TU Delft wenst een overeenkomst aan te gaan inzake inventarisatie en adviesdiensten van asbest en chroom-6, met een leverancier die zich ten doel stelt de werkzaamheden op de voor de opdrachtgever meest doelmatige wijze tot stand te brengen. Deze leverancier is het single point of contact en derhalve zelf verantwoordelijk voor het contracteren van een laboratorium voor de monstername.
Deze werkzaamheden bevatten een periodieke component, herijken bestaande asbest inventarisaties, en een component op afroep welke gekoppeld is aan projectmatige werkzaamheden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
TU Delft beoogt één leverancier te selecteren, die zowel op het gebied van asbest als chroom-6 kan inventariseren en adviseren. Daarnaast dient deze leverancier, als onderaannemer, een laboratorium aan te bieden die onder zijn verantwoordelijkheid en coördinatie de monstername en vrijgave / eindbeoordeling