II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών συντήρησης πρασίνου για το έτος 2022-2023
Αριθμός αναφοράς: 201/2022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV77300000 Υπηρεσίες φυτοκομίας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών συντήρησης πρασίνου
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 507 957.50 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΚΛΑΔΕΜΑ ΥΨΗΛΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΠΥΤΙΟΚΑΜΠΗΣ
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV77300000 Υπηρεσίες φυτοκομίας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
ΚΛΑΔΕΜΑ ΥΨΗΛΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΠΥΤΙΟΚΑΜΠΗ
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ - ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΠΟΛΕΩΣ
Αριθμός τμήματος: 2
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝΔΡΟΣΤΟΙΧΙΩΝ ΚΑΙ ΑΛΣΥΛΛΙΩΝ
Αριθμός τμήματος: 3
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΡΕΙΣΜΑΤΩΝ ΟΔΩΝ
Αριθμός τμήματος: 4