Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Opracowanie i wdrożenie jednego repozytorium obiektów i topologii sieci.
Número de referencia: P/1/0047/2019
II.1.2)Código CPV principal72263000 Servicios de implementación de software
II.1.4)Breve descripción:
Opracowanie, wykonanie i wdrożenie jednego repozytorium obiektów i topologii sieci (w skrócie ROiTS) z tworzeniem unikalnego identyfikatora Master mRID
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Opracowanie, wykonanie i wdrożenie jednego repozytorium obiektów i topologii sieci (w skrócie ROiTS) z tworzeniem unikalnego identyfikatora Master mRID. Rozwiązanie realizowane przez funkcjonalność Repozytorium Obiektów i Topologii Sieci (ROiTS) z generatorem identyfikatorów mRID w systemie SID powinno pozwolić na przekazywanie danych z systemu SID do innych systemów (np. SCADA) w oparciu o model CIM oraz zapewniać unikalny identyfikator (mRID) dla ustalonych elementów w zewnętrznych systemach Zamawiającego.