Dienstleistungen - 270452-2022
Submission deadline has been amended by:  356346-2022
die Niederlande-Appingedam: Reinigung von Abwässerkanälen
2022/S 098-270452
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rioolreiniging en inspectie
Referenznummer der Bekanntmachung: ED-2022-ROVK-REI
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omvat de uitvoering van diensten bestaande uit het reinigen van riolering en het inspecteren van rioolbuizen in het beheersgebied van gemeente Eemsdelta.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Verwachte omzetsom bedraagt € 720.000,00 excl. BTW voor 4 jaar. Hier kunnen verder geen rechten aan worden ontleend door de aannemer.